Eggo - výroba kabelek, kožené tašky, kožené doplňky

EGGOstory

Zajímá vás kudy vede cesta od studia antropologie ke krásnému a preciznímu řemeslu? Na začátku byl trochu bezstarostný slib a drahá kožená taška vystavená na desginovém veletrhu v Berlíně. Nemaje tolik peněz, slíbil jsem, že místo koupě podobnou tašku jako dárek vyrobím. Sliby se mají plnit a tak v improvizované dílně v obýváku začala v roce 2011 vznikat první kožená taška, která stála na začátku toho, čím je dnes EGGO. Brzy se totiž ukázalo, že u jedné tašky nezůstane. Z původního koníčku se stala vášeň. Po nějakém čase jsem si pronajal skromnou dílnu ve sklepě, pořídil skutečně kvalitní nářadí a začal pořádně uvažovat o designu a zároveň i praktičnosti. Jak zakázek přibývalo, výroba nakonec přerostla i tuto skromnou dílnu. Uvědomil jsem si také, že sám nemůžu všechnu práci stihnout, a pustil se do hledání lidí pro budoucí EGGO tým. Nejlepší na tom je, že jsem začal pracovat se svými přáteli a v mých dalších spolupracovnících jsem našel přátele nové. Nakonec se dílna přestěhovala na adresu, kde EGGO získalo více prostoru a také pěkný showroom. To důležité ale zůstalo beze změny – práce výhradně s těmi nejkvalitnějšími materiály a myšlenka, že naše produkty mají své majitele spolehlivě provázet po dlouhá léta.

Jakub Jarolím

Eggo - výroba kabelek, kožené tašky, kožené pásky

EGGOmade

Veškeré produkty EGGO jsou vyráběny ručně z těch nejkvalitnějších materiálů a komponentů od lokálních dodavatelů. Jejich jednotlivé díly nejdříve podle návrhu vyřežeme z vysoce kvalitní kožené usně a pak putují do barvírny, kde jsou každý zvlášť ručně barveny. V následující fázi následuje osazení dílů přezkami a dalšími potřebnými komponenty. Nakonec jsou jednotlivé díly sešívány na sedlářském šicím stroji pomocí vysoce kvalitních nití. Po sešití se věnujeme finálním úpravám výrobku, konzervaci kůže a kontrole kvality.

Při výrobě všech produktů je pro nás zásadní především kvalita zpracování. Základní ideou naší značky je totiž docílit výrobku, který bude svého majitele provázet po dlouhá léta a stane se součástí jeho životního příběhu. Proto nejen naše tašky ale i další výrobky navrhujeme tak, aby bylo možné jakékoliv případné opotřebení, které dlouhodobým používáním vzniká, snadno opravit. Tašky v naší dílně opravujeme všem našim zákazníkům zdarma a díky tomu máme šanci se opět setkat s výrobky, které nás opustily před řadou let. Získáváme tím cennou zpětnou vazbu od zákazníků i samotných výrobků a také představu o tom, jakým způsobem je kůže namáhána, a jak zdokonalovat náš design.

Eggo - výroba kabelek, kožené tašky, přírodní kůže

EGGOcustom

Díky tomu, že naše produkty vyrábíme jednotlivě či v malých sériích, není pro nás žádným problémem jejich výslednou podobu upravit přesně podle představ zákazníka. Rádi pro Vás vyrobíme takřka cokoliv, čeho lze dosáhnout pomocí materiálů, se kterými pracujeme, a postupů, které používáme. Cena zakázkové výroby se pak odvíjí pouze od množství použitého materiálu a náročnosti výroby. Neváhejte nás kontaktovat i s těmi nejnáročnějšími požadavky. Splníme Vám vše co bude v našich silách.

Každý kus, který opouští naši dílnu je neopakovatelným originálem, za kterým jsou skryty hodiny pečlivé práce. Naším cílem je, aby si Vás získal svým vzhledem a věrně Vám sloužil po dlouhou dobu. Velice nás proto těší, když za sebou vidíme výsledky, které naši zákazníci ocení.

Váš EGGO tým

Eggo - výroba kabelek, kožené tašky, kožené peněženky

Eggo - výroba kabelek, kožené tašky přes rameno