Improvizovaný obličejový orchanný štít

29.03.2020 / Novinky

2000 štítů rozdáno! Děkujeme všem, kteří přispěli!

Parametry výrobku: Ochranný štít je tvořen transparentní dvouvrstvou fólií z PVC o síle 200 mikronů. Ta je nýtována na PVC pásek s perforacemi pro uchycení gumičky, která štít drží na hlavě. Štít je možno používat v kombinaci s dioptrickými brýlemi. Rozměr fólie je 21 cm na výšku a 29 cm na šířku. Štít pouze snižuje riziko infekce oční sliznice a není možné jej sterilizovat pomocí vysokých teplot.

Nemá atestaci Ministerstva zdravotnictví. Skládá se z PVC folie nýtované na PVC nebo kožený pásek. Štít je doporučený jako jednorázový prostředek ochrany. Před prvním požitím dezinfikujte. Nevystavujte teplotám vyšším než 40°C.

Pro pracovníky IZS zdarma, nebo za dobrovolný příspěvek. Poštovné je 99 Kč

Pro objednávku nás kontaktujte
info@eggobag.com
facebook.com/EggoBag

Takřka okamžitě po vyhlášení nouzového stavu jsme stopli běžnou výrobu a za vydatné pomoci našich blízkých a rodin jsme začali s šitím roušek. Ty jsme rozdávali zdarma, zdravotnickým zařízením a institucím, které se starají o seniory ale i jednotlivcům.

Textil ale není naše parketa. Specializujeme se na kůži a v tom jsme také nejlepší. V čem jsme ale také dobří je improvizace. Nemělo smysl zůstat u roušek, produkce byla nízká a pomalá. Uvažovali jsme o chybějícím ochranném prostředku, kterého by jsme mohli produkovat opravdu velké množství. V extrémně zrychleném procesu jsme navrhli a vyrobili improvizovaný obličejový štít. Tento štít jsme na sociálních sítích nabídli zdarma nebo za dobrovolný příspěvek pro kohokoliv ze složek IZS nebo i jednotlivce, kteří se ve své profesi cítí ohroženi. Zájem byl obrovský a telefony zvonily v jednom kuse. Štítů jsme doposud rozdistribuovali řádově stovky a vybavili jsme jimi více než dvacet zdravotnických zařízení včetně záchranných služeb, JIP, stomatologických ordinací ale i chirurgických nebo pediatrických zařízení či lékáren.

Pokud jste členy složek IZS, nabízíme Vám tento výrobek zcela ZDARMA. Do akce jsme ale již vložili dost finančních prostředků a proto jsme nuceni účtovat poštovné ve výši 99 Kč za jeden balík. I poštovné dotujeme, skutečné náklady na odeslání balíku je asi 130 Kč. Osobní odběr je samozřejmě bez poplatku. Zvažte prosím, zda okolo sebe máte další kolegy, kteří by štít potřebovali. Štítů Vám rádi pošleme více a společně ušetříme náklady za dopravu. DOBROVOLNÝ PŘÍSPĚVEK je možný. Všem, kteří nějakou částkou přispěli moc děkujeme! Tím, že jste přispěli, jste nám umožnili pokračovat ve výrobě štítů. Moc si toho vážíme!

Pokud jste komerční subjekt, poskytneme vám ochranné štíty za poplatek dle individuální dohody. Nákupem ochranné pomůcky pro Vaše zaměstnance nám umožníte pokračovat v produkci štítů nejen pro zdravotníky v první linii.