Nové produkty pro podzim 2018

19.11.2018 / Novinky

Dovolujeme si vám představit novinky v našem sortimentu pro podzim 2018. Je jím kožený batoh Boas, kožený batoh Barth, dámská kožená kabelka Mauss large, dámské kožené psaníčko Leach, kožená dolarovka Linton a Linton coins. Pokud stále sháníte vánoční dárky, nenechejte si ujít naši nabídku, kožené doplňky Eggo potěší každého!

Boas je kožený batoh o rozměrech 39 x 28 x 9 cm, má praktické zavírání pomocí elegantního koženého pásku, pod který se zasouvá klopa. Uvnitř je velká kapsa všitá do zadního švu batohu.

Kožený batoh Boas barva cedr

 

Další novinku mezi batohy je Barth. Má 2 cm široké nastavitelné popruhy a nečleněný vnitřní prostor.

Kožený batoh Barth černá barva

 

Zvětšenou verzí oblíbené dámské kabelky Mauss je kabelka Mauss large. Tašku můžete nosit přes rameno díky odepínatelnému pásku o délce cca 130 cm a je možné ji vyhotovit i se skrytým zapínáním na dva patenty bez použití pásku.

Dámská kožená kabelka Mauss large světle hnědá

Psaníčko Leach je ideálním společníkem pro nadcházející plesovou sezónu. Kabelku je možné nosit přes rameno díky odepínatelnému řemínku o délce cca 120 cm.

Dámské kožené psaníčko Leach béžové

 

V naší nabídce je nyní i jedinečná kožená peněženka – dolarovka vyráběná ve dvou variantách. Varianta Linton má z obou vnějších stran umístěny dvě kapsičky na doklady a Linton coins má na jedné straně umístěnu kapsičku na doklady a z druhé strany kapsu na drobné zajištěnou kovovým drukem. Na přání Vám peněženku vyrobíme s vlastním monogramem.

Kožená dolarovka Linton světle hnědá